Kanttechnologie
HFB
HFB
Terugblik
Dit product is niet langer beschikbaar

HFB-5020HFB-1003HFB-125HFB-125HFB-170
Perskracht (kN)5001000125012501700
Lengte van de persbalken (mm)20000314042003170
Ruimte tussen de machinestaanders (mm)00270037602700
Slag (mm)00180180180
Inbouwhoogte zonder houder (mm)00450450450
Uitlading (mm)00410410410
Werkhoogte (mm)00960960960
Arbeidssnelheid (mm/sec)00888
Daalsnelheid (mm/sec)00100100100
Retoursnelheid (mm/sec)00808080

Afmetingen:
Lengte (mm)00372047803750
Breedte (mm)00207020702085
Hoogte (mm)00266028702860
Gewicht (kg)0075001000010500
  HFB-170 HFB-220 HFB-220 HFB-2206 HFB-3204
Perskracht 1700 2200 2200 2200 3200
Aandrijving Hydraulische kantpers Hydraulische kantpers Hydraulische kantpers Hydraulische kantpers Hydraulische kantpers
Lengte van de persbalken 4230 3220 4280 6000 4000
Ruimte tussen de machinestaanders 3760 2700 3760 3760 0
Slag 180 180 180 180 0
Inbouwhoogte 450 450 450 450 0
Arbeidssnelheid 8 7 7 7 0
Daalsnelheid 100 100 100 100 0
Retoursnelheid 80 100 75 75 0
Lengte 4810 3780 4840 4840 0
Breedte 2085 2095 2095 2095 0
Hoogte 2870 2920 3060 3060 0
Gewicht 12600 13000 15800 15800 0

Op grond van technologische vooruitgang zijn technische maat-, constructie- en outillageveranderingen evenals afwijkingen ten aanzien van afbeeldingen voorbehouden.